Úvod Zajímavosti Často kladené otázky…

Často kladené otázky…


Vzhledem k tomu, že se často setkáváme s podobnými otázkami, rozhodli jsme se nejčastěji kladené dotazy zveřejnit právě zde…

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda ke svatebnímu oznámení dodáváte i obálky? Obálky dodáváme na přání zákazníka, a to za 1,– Kč/ks.

Kolik činí poštovné? Poštovné a balné je stanoveno na 150,– Kč/balík. Zásilky odesíláme jako obchodní balíky na dobírku, což znamená, že Vám budou dodány následující den (pokud je balík odeslán v pátek, tak doručení balíku bude až v pondělí).

Je možné platit převodem? Balíky standardně zasíláme na dobírku, pokud je ale pro Vás platba převodem pohodlnější, tak určitě v tom nevidíme problém. Postup v tomto případě je takový, že my vám zašleme elektronicky fakturu k proplacení, po připsání peněz na náš účet bude balíček ihned odeslán.

Dobrý den, měla bych malý dotaz. Chtěla bych se zeptat, co všechno je v ceně oznámení. Předem děkuji za odpověď. V ceně oznámení je zahrnuto: sazba Vašich jmen, sazba textu i případná výměna textu (oznamuji, že…), doplnění motta, změna barvy a velikosti písma. Budete-li chtít upravit vzhled oznámení, tak zde účtujeme příplatek dle rozsahu úprav.

Dobrý den, dívala jsme se na vaše stránky a moc se mi líbilo svatební oznámení – maliny. Pokud bych se pro něj rozhodla, tak bych chtěla i pozvánky ke stolu a žádné takové zde nemáte. Daly by se nějaké takové objednat? Byl by příplatek za jejich navrhnutí? Pokud jste nenašli odpovídající pozvánky ke stolu k Vašemu oznámení, tak Vám je vyrobíme zdarma, zaplatíte pouze cenu, která je uvedená u pozvánek ke stolu na webu za jednotlivé množství.

Krásný dobrý večer. Chtěla bych se zeptat, zda je možné objednat si u Vás pozvánku, ale aby na ní bylo natištěno místo Zveme Vás na večerní oslavu Zveme Vás na odpolední svatební mejdan. Děkuji za vyřízení dotazu. Určitě by to šlo. Texty upravujeme na vaše přání zdarma.
© Bezva-prani.cz, všechna práva vyhrazena. Publikování jakýchkoliv textů, či obrázků, z této prezentace je možné pouze se svolením autora.