Úvod Novinky Spokojenost zákazníka je u nás na 1. místě...

Spokojenost zákazníka je u nás na 1. místě...


Zde jsme pro Vás připravili pár reakcí od našich zákazníků…

Dobrý den Moniko, tak už máme svatební oznámení doma a chceme Vám moc a moc poděkovat za čas, který jste nám a našim oznámením věnovala. Jsou nádherná a jsme moc rádi, že se Vám podařilo vystihnout každý detail nejen na oznámení, ale současně vytvořit takové oznámení, které odráží i smysl a charakter naší svatby. Jsme moc rádi, že jsme si pro návrh a samotnou tvorbu oznámení zvolili právě Vás. :-) Těšíme se na případnou další spolupráci při další vhodné příležitosti. :-) Z. a M.

Dobrý den, děkujeme za poslání, balíček přišel v naprostém pořádku a oznámení se nám i přátelům moc líbí. Přejeme hodně spokojených zákazníků. J.K.

Dobrý den, děkuji za bleskové vyřízení objednávky.:) D.

Dobrý den, svatební oznámení jsme už dostali. Včera jsem nečetla emaily, takže jsem dneska ráno byla mile překvapená, jak rychle se to všechno vyřídilo. Mockrát děkujeme. J.D.

Ještě jednou Vás zdravím, oznámení i pozvánka jsou v pořádku, můžete začít tisknout. Ještě jednou Vám velmi za sebe i za kluky děkuji za vstřícný přístup a rychlost a přeji mnoho úspěchů a maximum zakázek. Martin

Krásný den i v Břevnově. Právě jsem se vrátil z pošty a vše je v pořádku. Ještě jednou děkujeme, oznámení jsou krásná, jsme spokojení.Mnoho dalších spokojených zákazníků přejí novomanželé S.

Dobré ráno, zásilka mě čekala ráno v práci, je to opravdu moc hezké! Ještě jednou děkuji za tak rychlou a efektivní spolupráci. :-) Určitě Vás velmi ráda doporučím i ostatním známým organizujícím podobnou událost… Mějte hezký den! Jana

Dobrý večer, dnes dorazil balík s oznámením. Ještě jednou moc děkuji za Vaši ochotu a perfektní práci. Mějte se moc hezky :) S pozdravem M. K.

Dobrý den, oznámení dnes dorazili a jsou v pořádku. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků :). I. P.

Vážená paní inženýrko, zásilku s oznámeními jsme obdrželi a jsme velice spokojeni. Tímto Vám za ně ještě jednou děkujeme. Rádi Vaši práci využijeme i u jiné příležitosti. S přáním pěkného dne. Veronika a Petr

Výborně paní Monika, skvělá zpráva a dobrá práce :-), budu se také těšit na další spolupráci. M.H.
© Bezva-prani.cz, všechna práva vyhrazena. Publikování jakýchkoliv textů, či obrázků, z této prezentace je možné pouze se svolením autora.